Kros u Erbenovy vyhlídky – 12.10.2017

Ve čtvrtek 12.10.2017 jsme uspořádali v terénu u Erbenovy rozhledny kros. Trať vedla po okolních loukách a lesních cestách a i přes vlhké počasí v minulých dnech byla ve slušném stavu. Ke krosové pohodě přispělo i počasí – bylo kolem 17°C, polojasno, i když větrno.

Závodu se zúčastnilo 40 běžců, z toho 12 v ženských kategoriích. Nejrychlejším běžcem v mužských kategoriích byl ústecký běžec Petr Zuda, který 5,5 km trať proběhl v čase 21:28 min. Druhý nejrychlejší čas dosáhl Jiří Vlček, vítěz kategorie 40 – 49let – 22:13. Třetí nejrychlejší muž, Ladislav Vojtěchovský, doběhl v čase 22:18. Nejrychlejší ženou byla vítězka kategorie 40 let a starší – Jarmila Sobecká, členka našeho klubu USK PROVOD, která zvítězila časem 24:13. Druhá nejrychlejší žena a úspěšná ústecká půlmaratonkyně,  Zuzana Rusínová,  dosáhla času 24:42. Třetí nejrychlejší ženo byla Dagmar Musilová z Jílové – čas: 26:05.