Střížovická míle 28.6.2018 – výsledky

Střížovická-míle-28.06.2018-výsledky

Ve čtvrteční podvečer se u startu sešlo 34 účastníků – ovšem s tím, že příjemně překvapila a zaběhat si přišla i celá
„minivýprava“ z dětského domova, vedená T. Pulchartem. (Ten se dětem věnuje nejen profesně; spolupracuje také s Dobrovolnickým centrem v Ústí n. Labem…) Po ukončení závodu žáků na poloviční trati přišel na řadu start mužů (+ dvojice žen, které do „A-běhu“ náležely plným právem). Překvapením nebylo, že první v cíli – Zdeněk Pinc – se stal i novým traťovým rekordmanem, když loňský výkon P. Zudy překonal o 6 sekund. A neodolal ani ženský rekord; Jarmila Sobecká svůj vlastní (předloňský) „TR“ vylepšila o 18 (!) sec.. Do „B-běhu“ se přihlásila dvojice mužských dobrovolníků (aby nebyla disproporce v počtu startujících obou běhů tak výrazná).. A těm byla nejrychlejší žena druhého startu, zkušená L. Bucharová, zdatnou soupeřkou.
Závod by se nemohl uskutečnit bez spolupracovníků, kterým náleží velké poděkování: Ing. Zdeněk Hrnčíř a Jarmila Kubásková (oba z Děčína) zajistili nejen časomíru, prezentaci běžců a spolupráci při vyhlašování vítězů, ale i přepravu nezbytného materiálu. Děkujeme také sponzorovi celého Poháru – atletickému oddílu USK PROVOD Ústí n. Labem!
Příští závod Ústeckého krosového poháru PROVOD 2018 nás čeká až 26. září, ve středu odpoledne: Potřetí se poběží na trati pravidelným účastníkům již známé, u Erbenovy vyhlídky. A o několik dnů později (30.9.) pak již 13. ročník „Běhu pro Střížák“…